Případová studie

Reference z WZN Wielkopolscy Zarządcy Nieruchomości

Společnost QRmaint Sp. z o.o. se projevila jako spolehlivá firma, flexibilní a reagující na nápady a komentáře uživatelů. Systém nám usnadňuje práci a jeho funkce pro podávání hlášení byly s potěšením přijaty našimi klienty.

Sławomir Pinkowski – Předseda Představenstva

 

28. ledna 2020

Po pečlivém a hloubkovém zhodnocení jiných poskytovatelů služeb se společnost Wielkopolscy Zarządcy Nieruchomości rozhodla implementovat systém QRmaint. Jsme klientem společnosti QRmaint od září 2019; vřele doporučuji tento systém a tuto společnost. Tým QRmaint byl reaktivní, flexibilní a důvěryhodný a sám systém nám výrazně usnadnil práci. Naši klienti také oceňují nový proces a všechny jeho funkce. Systém je stále vyvíjen a slíbené změny nebo aktualizace jsou vždy provedeny včas. Během posledních několika měsíců bylo do systému přidáno několik funkcí a všechny jsou pro naši firmu stejně důležité.

QRmaint byl otevřený naší zpětné vazbě a ochoten naslouchat našim návrhům – takový přístup je tím, co je odlišuje a my to jistě oceňujeme. Kontakt s členy týmu byl bezchybný; správné interakce dělají veškerý rozdíl vztahů mezi klientem a poskytovatelem softwaru. Vše, co mohu říci, je, že tvůrci QRmaint jsou skutečně laskaví a nápomocní. Jistě oceňujeme jejich neuvěřitelný zájem o naše potřeby, aniž bychom se museli potýkat s nadbytečným marketingovým sdělením, které je nám zcela zbytečné.

Skutečnost, že používáme QRmaint, nám dává obrovskou výhodu oproti jiným společnostem spravujícím nemovitosti, a proto není úplně prospěšné propagovat tento systém. Nicméně by bylo nespravedlivé vůči pracovitým členům týmu QRmaint, kdybychom nesouhlasili s poskytnutím této doporučující zprávy. Vřele doporučuji QRmaint každému, jehož práce zahrnuje technickou údržbu, správu nemovitostí nebo obojí.

 

S pozdravem,
Sławomir Pinkowski
Předseda představenstva

tło

Vyzkoušejte QRmaint

Zdarma po dobu 14 dní, bez závazků.