Případová studie

Reference od ETSerwis

Systém QRmaint zvýšil konkurenceschopnost našich služeb v rámci průmyslu správy nemovitostí. Kromě standardních údržbových služeb můžeme nyní našim klientům poskytovat nástroj umožňující jim rychle nahlásit případné poruchy a informovat o prováděných pracích na své nemovitosti.

Mateusz Czerwiński

28. ledna 2020

Gdaňsk, Polsko

 

Od ledna 2019 používáme softwarovou platformu QRmaint. Systém nám slouží jako podpora naší práce v oblasti technické údržby nemovitostí. Jsme velmi spokojeni s funkcionalitami a možnostmi tohoto systému. QRmaint pracuje perfektně jak při hlášení poruch administrátory, tak při plánování pravidelné údržby na nemovitostech, které spravujeme.

Systém QRmaint nám pomohl zefektivnit práci s daty a zjednodušit komunikaci s našimi klienty. Po zavedení této aplikace měli všichni naši klienti (administrátoři a manažeři komunit) přístup k úkolům a plánům, což bylo přijato s nadšením.

Systém je velmi intuitivní a snadno použitelný, jak na počítačích, tak na chytrých telefonech. Systém je stále ve vývoji, což je skvělé, protože ho lze přizpůsobit potřebám stávajících klientů.

Také stojí za zmínku kontakt s pracovníky QRmaint, který přesáhl naše očekávání. Tým je otevřený našim návrhům a poskytuje podporu jak během procesu implementace, tak kontinuálně.

Díky QRmaint jsme získali významnou konkurenční výhodu. Kromě našich standardních služeb jsme také usnadnili život našim klientům – mohou rychle nahlásit poruchy nebo údržbu svých nemovitostí.

Mateusz Czerwiński

tło

Vyzkoušejte QRmaint

Zdarma po dobu 14 dní, bez závazků.