Případová studie

Implementace v podniku WIPASZ S.A. | Drobné zpracování masa v Międzyrzecu Podlaskim

Systém Qrmaint je program, který vynikajícím způsobem doplňuje požadavky stanovené pro Průmysl 4.0.

Tomasz Wachowski – Zástupce technického ředitele

Měli jsme potěšení společně rozvíjet program QRmaint jako jedny z prvních. Během těchto několika let byl počet aktualizací a nových funkcí/modulů ohromný a dynamický vývoj aplikace pokračuje dodnes. V dnešní době jsem poprvé narazil na skutečnost, že to je uživatel, kdo se snaží dohnat čas spojený s (intuitivními) změnami, které tým QRmaint připravil, a ne naopak. Proto by společnost QRmaint měla sloužit jako vzor pro ostatní společnosti v oblasti komunikace, transparentnosti, množství nově zaváděných funkcí a ceny.

Měli jsme příležitost testovat několik programů CMMS. To, co odlišuje QRmaint, je snadná obsluha, i když je velmi komplexní. Dokonce i starší osoby, jako jsou technici, nemají problém s ovládáním aplikace na telefonu.

QRmaint poskytuje možnost automatizace mnoha funkcí, na které uživatel nemusí myslet: vytváření pokročilých preventivních úkolů, modul pro skladování dílů, reporty, plán pravidelných kontrol, vytváření poptávky po dílech, které dosáhly minimálního stavu nebo kterých chybí, a mnoho dalšího. To je velmi důležité, zejména při diagnostice a historii konkrétního zařízení/stroje, přípravě na klientní audity a zjištění nákladů spojených s jednotlivým dlouhodobým majetkem a jeho odpisem.

QRmaint umožňuje dvoustrannou komunikaci s jinými programy (jako jsou MES, ERP) a čtení dat z jednotlivých strojů. Je to program, který velmi dobře doplňuje požadavky stanovené pro Průmysl 4.0.

tło

Vyzkoušejte QRmaint

Zdarma po dobu 14 dní, bez závazků.