tło

System na správu požadavků

Automatizujte a zjednodušte proces zadávání požadavků v systému CMMS. Přestaňte ztrácet čas na telefonní hovory nebo hledání e-mailů s požadavky od zaměstnanců nebo zákazníků.

Vyzkoušejte zdarmastrzałka

Zefektivněte proces zadávání požadavků s QRmaint

Nabídněte možnost přidání požadavku komukoli ve vašich objektech, aby jste co nejrychleji získali informace o poruše nebo havárii. Seznamte se s funkcemi, které vám v tom pomohou.

function

Kódy QR

Generujte QR kódy pro lokality, objekty nebo zařízení pomocí QRmaint. Po naskenování budou přesměrovány na jednoduchý formulář pro zadání požadavku, a vytvořený požadavek bude spojen se naskenovaným objektem.

function

Portál požadavků

Poskytněte zaměstnancům uvnitř vaší organizace nebo klientům odkaz na obecný formulář požadavků, aby snadno a rychle mohli přidat požadavek. Přizpůsobte formulář svým potřebám přidáním dalších polí, která jsou pro vaši firmu relevantní, a nastavte jejich povinnost. Máte svou webovou stránku? Vložte formulář požadavků na jednu ze stránek a začněte přijímat požadavky.

function

Požadavky přes e-mail

QRmaint jako software na správu požadavků umožňuje přidávání požadavků prostřednictvím e-mailových zpráv. Stačí přesměrovat e-mail a začnete přijímat požadavky.

function

Zdarma účty uživatelů zadávajících požadavky

Založte účty zaměstnancům, aby snadno mohli přidávat požadavky a monitorovat jejich stav, a v případě potřeby přidat komentář a komunikovat s techniky, kteří úkol realizují.

function

Upozornění na nový požadavek

Osoby odpovědné za realizaci požadavků dostanou e-mailové i push notifikace na svůj smartphone při každém novém požadavku.

function

Automatizace procesu

Automaticky přiřazujte požadavky správným technikům na základě lokality, stálého aktiva nebo jiného objektu, kterého se požadavek týká.

tło

Vyzkoušejte QRmaint

Zdarma po dobu 14 dní, bez závazků.

zrzut ekranu

  • Spravujte požadavky odkudkoli

Díky mobilní aplikaci QRmaint můžete odkudkoli přijmout požadavek k realizaci nebo jej předat odpovědné osobě.

  • Přijímejte požadavky s fotografiemi

Velmi často fotografie řekne více než text požadavku.

  • Zefektivněte komunikaci

Nahraďte e-maily, telefonní hovory, SMS jedním komunikačním kanálem uvnitř aplikace QRmaint. Jakmile osoba zadávající požadavek přidá komentář, okamžitě obdržíte upozornění.

Vyzkoušejte zdarma
tło

Vyzkoušejte QRmaint

Zdarma po dobu 14 dní, bez závazků.