tło

Software podporující údržbu strojů a zařízení

QRmaint CMMS je uživatelsky přívětivý software, který podporuje údržbu zařízení, strojů, vybavení a dlouhodobého majetku.

Vyzkoušejte zdarmastrzałka

Snižte dobu výpadků strojů a náklady na údržbu s QRmaint CMMS.

function

Vytvořte preventivní úkoly

Preventivní údržba strojů a zařízení je základem jejich dobrého stavu. S QRmaint systémem CMMS snadno organizujte a monitorujte preventivní plány.

function

Nabídněte možnost přidání hlášení operátory

Umožněte všem členům týmu snadno se podílet na správě zařízení. Nabídněte snadnou možnost přidání hlášení o poruše, závadě nebo jiném problému operátory strojů, řidiči nebo technici.

function

Propojte náhradní díly s dlouhodobým majetkem

Propojení náhradních dílů s konkrétními stroji nebo zařízeními usnadní a zrychlí procesy oprav a údržby, a pomůže vám lépe spravovat stavy náhradních dílů.

function

Prověřte historii realizovaných úkolů

Stačí naskenovat QR kód a okamžitě získáte informace o všech úkolech, které byly pro vybraný dlouhodobý majetek provedeny v nedávné době, a zjistíte, jaké preventivní úkoly jsou naplánovány do budoucna.

function

Monitorujte výpadky

Operátoři mohou jednoduše označit výskyt výpadků stroje při přidávání hlášení o poruše. Analyzujte zprávy o výpadcích, abyste mohli vyvodit závěry a udělat správná rozhodnutí.

function

Sledujte náklady

Díky použití QRmaint CMMS získáte snadný přístup k nákladům a strávenému času na údržbu daného dlouhodobého majetku.

function

Využijte QR kódy

Naskenujte QR kód zařízení, abyste snadno přidali úkol, nahlásili poruchu nebo jiný problém, zjistili historii provedených prací nebo detailní informace o zařízení.

tło

Vyzkoušejte QRmaint

Zdarma po dobu 14 dní, bez závazků.

zrzut ekranu

Snižte dobu provozních přestojů a náklady na údržbu s QRmaint CMMS

QRmaint CMMS je uživatelsky přívětivý Údržbový software, který podporuje údržbu dlouhodobých aktiv, zařízení, strojů, vybavení a nástrojů.

Vyzkoušejte zdarma

tło

Vyzkoušejte QRmaint

Zdarma po dobu 14 dní, bez závazků.