Home > Mobilní volací systém pro tablety a chytré telefony

Mobilní volací systém pro tablety a chytré telefony

Mobilní volací systém umožňuje efektivní komunikaci operátorů výrobních linek s osobami, které je podporují, jako jsou vedoucí výroby, BOZP, kontrola kvality. Nevyžaduje nákladné rozšíření infrastruktury ani drahé implementace. Konfigurujte svůj vlastní ANDON panel v CMMS systému a již dnes výrazně zlepšete komunikaci ve výrobním závodě.

Vyzkoušejte zdarmastrzałka


Zefektivněte výrobní proces zlepšením komunikace

Hlavním cílem volacího systému je zlepšení komunikace ve výrobním závodě mezi výrobní oblastí a odděleními, jako jsou Údržba, Kontrola kvality nebo Skladníci. Stačí jedno kliknutí operátora na panelu k přivolání příslušných osob. Okamžité notifikace na mobilní telefon a Dashboard TV, který vizualizuje v reálném čase aktivní volání, zaručují, že nikdo neopomene žádné volání.

function

Jednoduché a rychlé nasazení

Nasazení mobilního volacího systému nevyžaduje finanční investice do infrastruktury. Stačí u stroje umístit telefon nebo tablet, aby spustit operátorský panel ANDON, který umožní přivolání skupiny osob přímo z pracovního stanoviště a případně nahlášení závady.

function

Flexibilní konfigurace

Nastavte vlastní typy volání, které se zobrazí na operátorském panelu. Určete název, barvu volání a také jaký tým zaměstnanců jej bude obsluhovat.

function

Bezplatné a neomezené účty pro zaměstnance obsluhující volání

Osobní účty umožní monitorovat dobu zpracování, reakční čas na volání a také poskytnou informace o tom, kdo převzal volání k obsluze.

ozdoba

Vyzkoušejte QRmaint

Zdarma po dobu 14 dní, bez závazků.

zrzut ekranu

Panel volání pro tablety a chytré telefony

  • Jednoduché odeslání volání z operátorského panelu

Na výrobní lince obvykle dochází k vysoké fluktuaci operátorů. Mobilní volací systém QRmaint je jednoduchý a nevyžaduje školení. Ovládání je záležitostí jednoho kliknutí na příslušné volání v panelu.

  • Flexibilní konfigurace dostupných volání na panelu

Administrátor systému konfiguruje, jaká volání (název, barva) budou na panelu dostupná a který tým bude upozorněn. Mobilní panel volání lze spustit na jakémkoliv tabletu nebo telefonu s Androidem, iOS nebo Windows.

  • Dedikované týmy pro zpracování volání

Každé volání má přiřazený příslušný podpůrný tým, např. údržbový tým v případě poruchy, nebo tým dodávající komponenty, které chyběly během výrobního procesu.

Vyzkoušejte zdarma

Mobilní aplikace pro obsluhu volání

  • Okamžitá upozornění na volání

Výrobní proces vyžaduje rychlou reakci na jakoukoliv nesrovnalost nahlášenou operátorem. Upozornění na mobilním telefonu a chytrých náramcích (smartbandy) efektivně zkracují dobu reakce na volání.

  • Obsluha volání prostřednictvím mobilního telefonu

Mobilní aplikace QRmaint, dostupná na systémy Android a iOS, umožňuje přístup k kompletním informacím o voláních a jejich obsluhu. Pro zpracování volání musí zaměstnanec naskenovat QR kód zobrazený na panelu, odkud bylo volání odesláno. Toto řešení také poskytuje přesné statistiky doby obsluhy.

Vyzkoušejte zdarma
zrzut ekranu
ozdoba

Vyzkoušejte QRmaint

Zdarma po dobu 14 dní, bez závazků.